Hotel Pelion**** v městě Tapolce

Platnost nabídky:

od 29. září (neděle) do 20. října 2019 (neděle).
Podmínky:
- lze objednat minimálně 3 noci,
- za níže publikované ceny nabízíme pokoje pouze v omezeném množství a to do vyčerpání počtu pokojů vyhrazené pro tuto akci,
- za svou objednávku host ručí se zaplacením nevratné zálohy ve výši 30% a to po potvrzení objednávky,
- v případě včasného storna (48 hodin před prvním dnem pobytu) se zaplacená záloha může využít na úhradu jiného pobytu a to během 12 měsíců.

Ceny:
při délce pobytu 3-5 nocí
cena za dvoulůžkový pokoj a noc 89 € (místo 107 €),


při délce pobytu 3-5 nocí
cena za jednolůžkový pokoj a noc 65 €,
při délce pobytu 6 či více nocí
cena za dvoulůžkový pokoj a noc 84 € (místo 107 €),


při délce pobytu 6 či více nocí
cena za jednolůžkový pokoj a noc 62 €.

Výše uvedené ceny obsahují: ubytování, snídani, večeře formou bohnatého bufetu (nejlepší kuchyň v našem řetězci) podle počtu nocí a osob, používání wellness-ostrova (vitální a termální bazén o celkové ploše cca 300 m2, perličková lázeň, sauna, infrasauna, parní kabiny, solní kabína, posilovna, ranní a vodní cvičení, použití koupacího pláště (dětem koupací plášť neposkytujeme), WiFi připojení k internetu v celém hotelu. Ceny obsahují DPH.
Grátis od našeho hotelu:
parkováni, možnost využití léčebné jeskyni denně od 13 hod. do 18 hod. mimo neděli (doporučuje se především alergikům, astmatikům, pro pročištění dýchacích cest nebo jen pro regeneraci jak pro dospělé tak i pro děti). Do jeskyni se dostaneta přes uzařenou podzemní chodbu přímo z hotelu. V jeskyni budete mít k dispozici lehátká a přikrívku.
Ceny neobsahují rekreační taxu (1,7 Euro na osobu a noc - platí každý dospělý nad 18 let v hotelu).

Pokud Váš výše popsaná nabídka zaujala, stači si objednat pobyt tak, že napíšete nám požadovaný datum pobytu a jméno a příjmění hostů. Poslat požadavek nebo hned objednat!

Informuje Vás o tom, že Váš požadavek či objednávku odpoví přímo zástupce Hunguest Hotelu.

zpět k akčním nabídkám